Raiščiai

Rankų raiščiai - pirštinės ..
€1495
8
Elastiniai rankų raiščiai ..
€995
7

Kalbant apie bokso įrangą, tikrai nėra nieko svarbiau už jūsų bokso raiščius. Kodėl? Šie universalūs priedai yra labai svarbūs norint užtikrinti, kad per ilgas treniruotes išliktumėte saugūs, nesutramuoti. Investicija į tvirtą bokso rankų apvyniojimų rinkinį yra investicija į jūsų kovos karjeros pagrindą.

Nesvarbu, ar ieškote greito apvyniojimo, ar rankų apvyniojimo, mūsų „Never give up“ bokso apvyniojimų asortimentas yra sukurtas taip, kad jus palaikytų per sparingo sesijas, treniruotes ir visas varžybų dienas. Visa mūsų bokso raiščių kolekcija sukurta taip, kad išlaikytų optimalų įtampą, kad jūsų rankos ir keliai liktų gerai apsaugoti tiek ringe varžybų dieną, tiek ant treniruoklių salės kilimėlių kovos metu.

Visi bokso raiščiai buvo sukurti kovotojų kovotojams. Stingas taip pat atlieka griežtus visos mūsų bokso linijos kolekcijos bandymus, kad įsitikintų, jog niekada nenusileidžiame kokybei. Naudojama tik aukščiausios kokybės pusiau elastingas kompresines medžiagas. Mūsų Airweave medvilninių pirštinių vidinės dalys taip pat buvo pagamintos iš 3D austinės medvilnės, kad padidėtų oro srautas ir pralaidumas orui, kai mūvimos po bokso pirštinėmis.

Norite savo bokso rinkinį pasidaryti savo? Mūsų bokso raiščiai yra įvairių spalvų ir skirtingų gamintojų, įskaitant elastinius greitus apvyniojimus, tradicinius suspaudžiamus rankų apvyniojimus ir net gelio greitus įvyniojimus su Neo gelio pirštų skydeliu, kad būtų užtikrinta pažangi apsauga nuo smūgių.

Manome, kad bokso raiščiai turi būti sukurti taip, kad atlaikytų jūsų darbą treniruočių metu.

Rašyk
Skambink