STING

Lietuvos bokso federacija (LBF) pasirašė penkerių metų bendradarbiavimo sutartį su Australijos bokso reikmenų gamintoju „STING“.

Rėmėjas „STING“ skirs 25 tūkst. eurų sumą nacionalinių čempionatų organizavimui. Bendradarbiavimo sutarties trukmė – penkeri metai.

2003-siais Melburne įkurtas „STING“ projektuoja ir gamina aukštos kokybės bokso pirštines, bokso ir laisvalaikio aprangą bei kitus aksesuarus.

Maža to, „STING“ dar bent penkeriems metams iki 2028-ųjų gruodžio 31 d. yra Tarptautinės bokso asociacijos (IBA) licencijuotas prekinis ženklas.

„Pernai baigėsi senosios IBA licencijos galiojimas, tad šiemet, vadovaudamiesi reglamentu, pasirašėme naują bendradarbiavimo sutartį. Dėl šio mūsų ir „STING“ tarpusavio susitarimo dėkojame Lukui Kubiliui, kuris padėjo atrasti kontaktą su naujaisiais partneriais“, – teigė LBF prezidentas Darius Šaluga.

„Džiaugiamės, kad LBF sutiko bendradarbiauti su „STING“, kuri nuo 2022 m. lapkričio 14 d. pasirašė sutartį su IBA ir tapo pasaulinės bokso šeimos nare. Mes, kaip atstovai, esame laimingi, kad bendradarbiaudami su LBF galėsime prisidėti prie bokso sporto šakos populiarinimo mūsų šalyje“, – kalbėjo „STING“ atstovas Lietuvoje L. Kubilius.

 

 

Apie STING

 

Nuo 2003 m. STING yra 100% austrų valdoma įmonė. Didžiuojamės galėdami kurti ir gaminti savo aukštos kokybės bokso pirštines, įrangą, drabužius ir įrangą. Mūsų STING asortimentas padės kiekvienam patenkinti jų poreikius, nepaisant jūsų patirties ar įgūdžių. Nuo pradedančiųjų iki kovotojų profesionalų – jums skirta STING kategorija.

 

Daugiausia dėmesio skiriame saugumui ir patogumui. Mūsų pirštinės yra anatomiškai sukurtos taip, kad sugertų smūgį ir apsaugotų nuo sužalojimų, kad galėtumėte jaustis saugiai dėvėdami STING.

 

STING viskas paprasta: mes suteikiame galios jūsų aistrai.

 

MŪSŲ PAVELDAS

 

2003 m. stengėmės rasti aukštos kokybės bokso įrangos už geras kainas, kurias galėjo sau leisti žmonės. Taigi padarėme tai, ką galėjome geriausiai: sukūrėme savo įrangą.

 

Matėme galimybę tiekti bokso įrangą, kuri apsaugojo jus, tuo pačiu suteikdama komfortą sportui.

 

Nuo kelių draugų iki biurų Australijoje, Naujojoje Zelandijoje, Amerikoje, Kanadoje, Anglijoje, Graikijoje, Vokietijoje ir Dubajuje – mes nuėjome ilgą kelią.

 

Mūsų asortimentą galima rasti daugiau nei 25 šalyse ir juo ir toliau mėgaujasi visų kategorijų boksininkai – tiek mėgėjai, tiek profesionalai.

Mūsų amatininkai

 

Mūsų gamyklos meistrai yra pasiryžę gaminti aukštos kokybės, rankomis siūtas pirštines ir įrangą.

 

Kiekvienas meistras atlieka pameistrystę ir, atsižvelgiant į jų darbo kokybę, yra atrenkamas į kitą sudėtingiausią mūsų asortimento gaminį.

 

Žvilgsnis į priekį

 

Esame pasiryžę gaminti saugią ir aukštos kokybės bokso įrangą, MMA įrangą, svorio treniruočių įrangą ir kūno rengybos aprangą visame pasaulyje.

 

Šiais metais pristatysime daugiau bokso įrangos asortimentų, naujų drabužių, avalynės ir komandinės aprangos.

Rašyk
Skambink