Bokso kriaušės

SUPER SERIES bokso kriaušė ..
€13995
45
SUPER SERIES bokso kriaušė ..
€10995
44
PANAMA 45D Bokso maišas ..
€27995
11

Darba į bokso kriaušes treniruotėse gali būti viena smagiausių ir veiksmingiausių visų lygių kovotojų bokso treniruočių formų. Problema ta, kad ne visi kovotojai turi prieigą prie bokso kriaušių. Laimei, www.ngusports.eu siūlo daugybę skirtingų bokso maišų, kad atitiktų kiekvieno biudžetą, kovos stilių, sporto salės įrengimą ar treniruočių tikslą. Mūsų bokso maišai yra įvairių formų, dydžių ir konfigūracijų, todėl galite lengvai pasirinkti tą, kuris atitinka jūsų treniruočių poreikius.

Norite sustiprinti smūgio jėgą ir tobulinti kojų darbą tuo pačiu metu? Tada bokso maišai greičiausiai bus neatsiejama jūsų bokso treniruočių dalis. Bet jei neturite galimybių pritvirtinti lubų kabliuką savo bokso maišui, nebūtinai turite atsisveikinti su savo treniruočių tikslais. Mūsų laisvai pastatomi bokso maišai siūlo mobilumą ir universalumą, tuo pačiu užtikrinant aukštos kokybės treniruočių patirtį. Jų platus ir sunkus pagrindas taip pat gali būti pripildytas vandens, kad jūsų laisvai stovintis bokso maišas tvirtai laikytųsi, kad ir kokie galingi būtų jūsų smūgiai.

Jei jums reikia praktikuoti konkrečius judesius, turime ir tuos poreikius atitinkančią įrangą. Mūsų kombinuotas bokso maišas leidžia jums sukurti saugią, specializuotą bokso treniruočių aplinką.

Jei jūsų tikslas yra grynas greitis ir jėga, tuomet negalite praeiti pro mūsų greitųjų kriaušių asortimentą. Padidinsite savo refleksus, koordinaciją, ištvermę ir net pasitikėjimą savimi kasdien sėdėdami ant krepšio! Pagaminti tik iš aukščiausios kokybės medžiagų, mūsų greitieji maišai sukurti taip, kad tarnautų, todėl visą kolekciją galite įsigyti internetu visiškai pasitikėdami.

Geriausias būdas treniruotis kaip profesionalus boksininkas yra „Never give up“. Investuokite į savo tikslus ir įsigykite visą mūsų bokso maišų asortimentą šiandien.

 

Rašyk
Skambink