„Viper Gel“ viso veido galvos apsauga juoda/auksinė

Prekės kodas: K-100

Turimas kiekis: 3

„Viper Gel“ viso veido galvos apsauga juoda/auksinė

€12995 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Kilmės šalis: Lietuva

Apsaugokite save naudodami  Sting's Viper Gel Viso Veido Galvos Apsaugą  – šiuolaikišką tradicinių bokso galvos apsaugos priemonių modelį, kuriame panaudotos papildomos komforto ir  smūgius sugeriančios Gel Fusion technologijos savybės. 

Su aukščiausios kokybės odiniu išoriniu sluoksniu ir Neo Gel paminkštinimu, Viper Gel Viso Veido Galvos Apsauga leidžia kovotojams patirti puikų smūgio energijos valdymą ir apsaugos ilgaamžiškumą. 

„Sting“ įtraukė apsaugoje strategiškai išdėstytą aukšto profilio paminkštinimą, kad apsaugotų antakius, skruostus ir smilkinius, neprarandant priekinio ar periferinio matymo. Puikios anatominės konstrukcijos taip pat leidžia „Viper Gel“ viso veido galvos apsaugai užtikrinti optimalų judėjimą ir kvėpavimą, nerizikuojant apsaugai slysti ar atsilaisvinti. 

Kalbant apie pralaidumą orui, japoniškas „Amara“ vidinis „Sting's Viper Gel Viso Veido Galvos Apsaugos“ pamušalas ne tik padidina komfortą ir ilgaamžiškumą, bet ir oro pralaidumą, todėl kovotojai gali būti vėsūs net ir per intensyviausias sparingo sesijas.

 

„Sting's Viper Gel Viso Veido Galvos Apsauga“ yra dviejų ryškių spalvų su Stingui būdingu auksiniu apvadu, todėl galite mėgautis stiliumi kiekvieną kartą kovojant.

 

 

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink