ARMAPLUS viso veido galvos apsauga

Prekės kodas: K-105

Turimas kiekis: 6

ARMAPLUS viso veido galvos apsauga

 

€4995 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Kas yra didžiausias kovotojo turtas tiek ringe, tiek už jo?

 

Rankos, kumščiai svarbu, tačiau jog  išsilaikyti kovoje bei sėkmingai taktikuoti reikalinga gera stovėsena bei tiesi galva, tik konkretūs bei apgalvoti smūgiai ar blokai yra dominavimo paslaptis. Štai kodėl tvirta galvos apsauga, užtikrinanti visišką matomumą, yra viena iš svarbiausių bokso įrangos dalių, kurią reikia įtraukti į sporto salės komplektą.

 

Stingo Armaplus viso veido galvos apsauga užtikrina optimalų saugumą ir maksimalų matomumą, todėl ją būtina įtraukti į jūsų bokso sporto salės komplektą.

Armaplus viso veido galvos apsaugos išorinė SLV3 danga užtikrina išskirtinį patvarumą, todėl kovotojai gali pasikliauti šia varžyboms paruošta galvos apsauga per visą savo kovos trukmę.

Aukšto profilio apsauginis antakių, skruostų, smilkinių ir smakro paminkštinimas užtikrina patikimą prigludimą ir minimalų slydimą, tai kovotojui padeda ilgiau išlikti susikaupusiam ir pasiruošusiam kovai. O apsaugos greito prigludimo kabliuko ir kilpos reguliavimo sistema tik palengvins apsaugos prigludimą bei jog apsauga neslystų.

Mėgaukitės visišku komfortu ir našumu su Sting's Armaplus viso veido galvos apsauga, kurią galima įsigyti keturių dydžių, kad būtumėte tikri, jog rasite sau tinkamiausią.

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink