Viper bokso bateliai

Prekės kodas: K-134

Turimas kiekis: 10

Viper bokso bateliai

€13950 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Ženkite į ringą stilingai su šiais „Sting Viper“ bokso batais, kurie sukurti siekiant sustiprinti natūralų judėjimą, reikalingą varžyboms aukščiausio lygio ringe . 

Lengvas sintetinis tinklelis užtikrina pralaidumą orui, o vidurinės ir šoninės suvirintos termoplastinės perdangos užtikrina geriausią atramą.

Kulno atrama suteikia jums puikų stabilumą kartu su išplėstomis audinio perdangomis, jungiančiomis su raištelių sistema, kad pėda būtų prigludusi prie pagrindo.

Su vientisu padu / viduriniu padu, imituojančiu natūralų pėdos judesį, jis taip pat leidžia pernešti svorį nuo kulno ant piršto ir atgal su minimaliomis pastangomis. 

Unikalus išorinio pado raštas apgaubia viršutinę dalį pagrindinėse srityse aplink kulną ir aplink bato priekį, kad padidintų patvarumą ir puikų sukibimą su visais paviršiais, ypač ringe. 

  • Kvėpuojantys

  • Vientisas padas/vidpadis

  • Tvirta guminė arkos atrama užtikrina reikiamą sukimo standumą

  • Itin minkštas vidpadis suteikia maksimalų komfortą ir suteikia papildomos atramos

  • „Viper X 2.0“ sukurtas taip, kad jūsų pėda būtų prigludusi prie bato, tai užtikrina sklandų judėjimą treniruočių bei varžybų metu.

  • Lengvas padas suteikia batui laisvą judėjimą, kad sutvirtintų laikyseną ir išlaikytų jūsų kūną judėjimo metu ant visų tipų pagrindo – bokso ringe ir už jo.

Dydis:  rekomenduojame sumažinti dydį lyginant su įprastai nešiojamu dydžiu. 

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink