PRO odinė pilvo - kirkšnies apsauga

Prekės kodas: K-106

Turimas kiekis: 3

PRO odinė pilvo - kirkšnies apsauga

€11995 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

APSAUGA, KURI YRA BEVEIK NEMATOMA

 

Aukščiausios kokybės odiniu išoriniu sluoksniu ir tvirtais elastingais kojų diržais bei reguliuojamu užsegimu, Sting's Pro Leather pilvo apsauga sukurta taip, kad būtų patogi ir efektyvi atlaikant net stipriausius smūgius.

 

PRO odinė pilvo kirkšnies apsauga  užtikrina visišką klubų, kirkšnių ir inkstų apsaugą, todėl kovotojai gali išlikti visiškai saugūs, jei smūgiai taikomi į dubens sritį.

Ši pilvo - kirkšnies apsauga taip pat turi  kontūrinį kaušelį, užtikrinantį patogų prigludimą, maksimalią atramą bei  apsaugą.

Visiškai reguliuojamas elastingas užsegimas.

Elastingi kojų dirželiai, neleidžiantys judėti apsaugai.

Dėl „Sting's Quad Core“ sistemos, dėvint apsaugą jaučiamas didesnis komfortas, geresnė apsaugos atrama, išlaikomas apsaugos ilgaamžiškumas, šios sistemos dėka užtikrindama, kad jūsų  „Pro Leather“ pilvo kirkšnies apsauga sugertų smūgius per visą jūsų kovojimo laiką.

„Sting's Pro Odinė Pilvo Kirkšnies Apsauga“ yra ryškios juodos spalvos, su mūsų išskirtine aukso spalva ir įspaustu „Sting Sports“ logotipu, todėl žinosite, kad kiekvieną kartą dėvėdami apsaugą, ji suteiks jums kokybišką ir puikų našumą kovojant.

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink