ORION GEL atvira veido - galvos apsauga

Prekės kodas: K-104

Turimas kiekis: 3

ORION GEL atvira veido - galvos apsauga

€8995 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Kas yra didžiausias kovotojo turtas tiek ringe, tiek už jo? 

Rankos, kumščiai svarbu, tačiau jog  išsilaikyti kovoje bei sėkmingai taktikuoti reikalinga gera stovėsena bei tiesi galva, tik konkretūs bei apgalvoti smūgiai ar blokai yra dominavimo paslaptis. Štai kodėl tvirta galvos apsauga, užtikrinanti visišką matomumą, yra viena iš svarbiausių bokso įrangos dalių, kurią reikia įtraukti į sporto salės komplektą.

 

Su Neo gelio sintezės technologija ir naujovišku atviru dizainu, Orion Gel atviro veido galvos apsauga užtikrina apsaugą nuo smūgių ir maksimalų matomumą. Aukšto profilio antakių, skruostų ir smilkinių paminkštinimas padeda išlaikyti galvos apsaugą.

„Orion Head Guard“ gali pasigirti ne tik puikiu oro srautu dėl atviro dizaino, bet ir su japonišku „Amara“ vidiniu pamušalu, kad būtų suteiktas didžiausias komfortas ir oro pralaidumas.

 

 

„Orion Gel Atviro Veido Galvos Apsaugos“ aukščiausios kokybės odinis išorinis sluoksnis taip pat užtikrina maksimalų ilgaamžiškumą – tai išskirtinė visos „Sting“ bokso įrangos savybė. Mūsų gaminiams naudojame tik geriausias medžiagas, ir kiekvieną kartą suteikiame jums aukštos kokybės, ilgalaikę įrangą.

Galvos apsaugą galima įsigyti keturių dydžių, kad būtumėte tikri, jog rasite sau tinkamiausią.

 

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink